Košík 0,00 EUR

HR riešenia a systémy

Optimalizácia HR procesov a náborové riešenia prispôsobené potrebám vašej spoločnosti - to ponúka služba Monster Solutions.
 • Efektivita a optimalizácia náboru
 • Riešenie prispôsobené vašim potrebám

HR riešenia a systémy

Efektívne hľadanie zamestnancov, ktoré šetrí váš čas i peniaze. Monster Solutions vám pomôžu pri optimalizácii HR procesov vo vašej spoločnosti. S pomocou nich môžete prehľadne usporiadať a nastaviť náborový proces, vrátane jeho správy a kontroly. Súčasťou riešenia môže byť tiež vytvorenie profesionálnej prezentácie vo forme kariérnej sekcie vašich webových stránok.

Monster Solutions:

MHX – zdarma nástroj pre správu kandidátov

Hosting kariérnej stránky - Monster Career Site Hosting
 • Špičkové riešenie svetovej kvality pre správu kandidátov a komunikáciu s nimi, kariérna stránka a inzercia na viacerých kariérnych portáloch v cene produktu
Monster Management náboru (Monster Recruit)
 • Systém pre správu kandidátov a komunikáciu s nimi, agentúrny modul, interné referencie
 • Synchronizácia s MS Outlook, riadenie procesu nástupu kandidáta do spoločnosti
 • Obsahuje všetky funkcie systému Monster Career Site Hosting
Monster Nábor na mieru (Monster Custom Recruit)

 • Monster Nábor na mieru je prispôsobený jedinečným potrebám akejkoľvek spoločnosti
Monster hodnotenie výkonnosti (Monster Performance Assesment)
 • Ako najlepšie ohodnotiť kandidáta pred príchodom do firmy? Využite štandardizované testy pre nových kandidátov!
Monster riadenie výkonnosti (Monster Performance Management)

Zaujala vás táto ponuka? Viac informácií nájdete na stránke tmsmonster.cz, prípadne nás prosím kontaktujte.

HR riešenia:

Employee Assistance

Každý sa niekedy v živote stretne s osobnými problémami, ktoré nedokáže jednoducho a rýchlo vyriešiť sám. Ťažkosti v osobnom živote pritom negatívne ovplyvňujú fungovanie človeka v práci: vedú k poklesu výkonnosti a motivácie, bývajú príčinou negatívnej atmosféry a konfliktov na pracovisku. Je dokázané, že nespokojnosť zamestnancov v osobnom živote významne ovplyvňuje nielen ich pracovnú výkonnosť, ale tiež množstvo absencií a celkovú mieru fluktuácie.

Program Employee Assistance (EA) je osvedčeným nástrojom, ktorý účinne pomáha zamestnancom prekonať problémy v ich osobnom živote. EA funguje na princípe dôvernej konzultačnej služby, ktorú zamestnancom poskytujú kvalifikovaní profesionáli.

Štandardný rozsah poskytovaných služieb tvorí:

 • telefonická konzultačná služba (7 dní v týždni 24 hodin denne),
 • e-mailová kontaktná a konzultačná služba (s garantovaným časom odpovede),
 • individuálne osobné konzultácie s psychológom (v maximálnom rozsahu 5 hodín ročne pre zamestnanca),
 • sprostredkovanie konzultácií a služieb externých špecialistov (právne služby, finančné poradenstvo, konzultácie s lekárom apod.),
 • chránený prístup na špecializované www stránky EA obsahujúce aktualizované zdroje informácií pre riešenie najčastejších problémov.
Zamestnávateľom prináša program Employee Assistance preukázateľné zníženie nákladov a zvýšenie produktivity práce a výkonnosti organizácie.

Zaujala vás táto ponuka? Kontaktujte nás prosím pre viac informácií.

HR Outsourcing

Niektoré spoločnosti ešte nedosiahli takú veľkosť, aby mali samostanú pracovnú pozíciu HR, ale už sú tak veľké, aby im chýbajúca pozícia HR spôsobovala ťažkosti. Iné spoločnosti potrebujú len dočasnú výpomoc v oblasti určitej špecializácie pre svoje HR oddelenie. Takýmto klientom môžeme poskytnúť (outsourcovať) príslušného odborníka, ktorý sa dočasne stane súčasťou spoločnosti klienta a obvykle v rozsahu čiastočnéhu úväzku vykonáva príslušnú pozíciu.

Zaujala vás táto ponuka? Kontaktujte nás prosím pre viac informácií.

Outplacement

Monster vyvinul unikátnu intranetovú aplikáciu, ktorá podporuje proces redukovania a rekvalifikácie zamestnancov. Riešenie je nastavené podľa vašich konkrétnych požiadaviek. Jadrom aplikácie je prepojenie s ostatnými službami Monster. Zamestnanec nájde návody, ako a kde si nájsť novú prácu, prejde diagnostickým testom, ktorý identifikuje jeho silné a slabé stránky a odporučí ďalší profesný rozvoj. Súčasťou odporúčania bude návrh zodpovedajúcich rekvalifikačných kurzov a školení. Naši konzultanti pomôžu zamestnancovi pripraviť všetku dokumentáciu, ktorá je spojená so žiadosťou o nové miesto (profesijný životopis, sprievodný list, atď.).

Zaujala vás táto ponuka? Kontaktujte nás prosím pre viac informácií.

Máte otázky?
Zavolať 0850 606 013